Kurumsal

 

 

Hakkımızda

Tarih boyunca insanoğlunun yaşamında önemli bir yeri olan emlak sektöründe, TOROS EMLAK 1990 yılından günümüze kadar deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Amacımız bilinçli,deneyimli,düzeyli,içten,samimi,dürüst ve her şeyden önce ONUR’lu bir şekilde hizmet vererek halkımıza, mesleğimize, meslekteşlarımıza ve bağlı olduğumuz MERSİN TÜM EMLAKÇILAR MESLEK ESNAF ODASINA layık bir firma olmaktır. Güven olmadan sektörümüzde başarılı olunamayacağının bilincinde olarak yıllardır yapmış olduğumuz çalışmalarımızda ve vermiş olduğumuz hizmetlerimizde,yatırımlarımızın tümünü güven’e yapmış bulunmaktayız.Kuruluşumuzdan bugüne kadar bizi tercih eden,bizden hizmet alan ve bugünden sonra da alacak olan tüm müşteri ve dostlarımıza TOROS EMLAK firmasını tercih ettikleri için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Misyonumuz

İnsanlığa fayda sağlayacak, mutlu edecek, yaşamlarının en güzel anlarını yakalayacakları ortamları onlara sunmak için, prensipli, dürüst, güvenilir, çalışkan kadrolarla daha büyük kitlelere ulaşmak için maddi manevi hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan, varlığımızı gelecek nesillere taşımak.

Vizyonumuz

Kurumsal kimliğimizle, her alanda yüksek hizmet kalitesini yaşamak ve müşterilerimize yaşatarak, sektörünün öncü ve lider kuruluşu ünvanını sürdürmektir.

TOROS EMLAK AİLESİ

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. +90 531 700 14 98